Türkiye’nin Sesli ve görüntülü Sohbet Sitesi

Bedava Sohbet Odaları, Mobil Sohbet Cep telefonu uyumlu chat arayüzleri kullanışlı konuşma seçenekleri gerçek ve canlı kullanıcılardan oluşan chat sohbet siteleri.

keyfegel
23 03-2018
Türkiye’nin Sesli ve görüntülü Sohbet Sitesi

Merhabalar, Türkiye’mizin en büyük, kaliteli sesli ve görüntülü hizmet veren ağını araştırdınız mı hiç ? Bilemiyorum ama kendi düşüncelerimi sizinle paylaşmayı istedim. Biliyorsunuz ki İnternet ağı üzerinden bir çok katılımcı ülkeler oluyor. Yalnız Türkiye sınırları içerisinde yer alan siteler hakkında bilgi toplamaya karar verdim araştırmalarım, analizlerim sonucunda elime geçen bilgiler doğrultusunda Günümüzün popüler sitesi olan keyfegel.com Sitemiz Sesli ve görüntülü hizmet veren bir yapı içerisinde olup yerini almıştır.

Zaten sizlerde bunun farkına varmışsınızdır. Kısa zaman içerisinde kendini tanıtma yollarında başarı gösteren sitemiz sesli, sesli chat, sesli sohbet, kameralı sohbet, muhabbet kelimelerinde öncü siteler ile yarışarak en kaliteli siteler arasında yerini almıştır.

Şimdi anlatacağım olaya iyi adapte olunuz. Kaliteli, Popüler, ve büyük kelimelerinde neler aklınızda oluşuyor öncelikle çok önemli olan hususlar bunlar.

Kaliteli dediğimiz de Sistemi ile, Yapısı ile, politikaları ile, İçeriği ile, teması ile yani her anlamda farklılık gösteren bir yapı ise bu Kaliteli bir platform anlayışına sahiptir. Bakınız kimileri servetler dökerek para karşılığında sitelerini istedikleri yere getirebiliyorlar ama kendi çalışmalarımı sizlere anlatmak istiyorum.

Kurulduğu ilk günden bu yana çalışmalarım ile istediğim yere getirme gayretinde oldum vede başardım. Gece gündüz demeden yaptığım alt yapı çalışmaları ile ve içeriğinin özgün olup arama motorlarının ilgisini çekerek sitemizi farklı konumda gören arama motorları beni istediğim kelimede istediğim yere getirmiştir.

Bakınız kimileri parasına güvenip de bu alemde bir tek ben varım diyebilme cesareti taşıyorsa.. Benim de onlara karşı bir silahım var.. Azmim ve inancım beni paradan da güçlü kılıyor istediğim bir şeyi yaparım illa olacak olmaz diye bir şey yok azim konusu çok önemli eğer sıkılır da pes ederseniz kaybetmenin eşliğinde olursunuz.

Kısa zaman içerisinde Arama motorlarının devi olan Google Kaliteli sitelere verdiği puan yani pagerank değerimizi verdi milyonlarca site olduğunu kimse inkar edemez her hangi bir siteyi analiz ederseniz zaten farklarını görmeniz mümkündür.

Eğer bir yapıya yani bir siteye emek veriliyor ise emin olun ki istenilen yere gelmeniz an meselesi Hiç bir zaman verilen emekler boşa gitmez karşılığını günün birinde alırsın.

O kadar çalışmalarım oldu karşılığı olarak ne mi aldım ? Bilgi sahibi oldum, dost kazandım, kendimi kimilerine ispatlama şansı buldum. Bakınız ben ilk zamanlarda hiç bir şey bilmiyor iken kullanıcı pozisyonunda hayatımı öylece sürdürürken şuan günümüzde elimden geldiği kadarı ile bilgimin gücümün yettiği kadar koşturmaya çalışıyorum.

bunları neden anlatıyorum sizlere ? Bakınız herkesin farklı dallarda yeteneği vardır bu yeteneğinizi saklamanın mantığı yoktur.

Bir düşünsenize millete minnet edeceğinize kendi işinizi kendiniz yapın bu benim düşüncem kimileriniz çıkıp da ben paramı veririm kafa yormam derse amenna..

Konumuzu dağıtmadan bir kaç ana temel cümle kurarak makalemi  burada bitirmek istiyorum..

Türkiye’nin sesli ve görüntülü sohbet siteleri 1998 den bu yana faaliyet göstermekteler Bunların başında sesli chat kelimesinde öncü olan siteler çekmektedir kimseyi kandıracak halimiz yok bunların var oluşunu kimse inkar edemez, yalanlayamaz eskiden yazılı chat sistemi vardı ama artık teknolojinin ve insan yeteneği, düşüncesi ile geliştirilerek Sesli ve görüntülü sohbet ağı haline geldi. Bu sosyal paylaşım ağı olan sitelerimiz gün geçtikçe artık gücünü yitiriyor nedeni ise Facebook, Twitter gibi çok kısa zaman içerisinde harika bir giriş yaparak genel olarak yaygınlaşıp kullanılmasıdır. Sohbet edebilme imkanı da vermişlerdir.

Bu nedenle artık Sohbet siteleri zayıflayarak gücünü kaybetme olasılığı yaşıyor.  Türkiye sınırları içerisindeki kullanıcılar eskisi gibi sohbet sitelerine rağbet göstermemektedir. Bu bir sorun haline gelmiştir. Eskilere dayanırsak bir sesli chat sitesinde 100, 500, 1000 kullanıcıya sahip olan siteler vardı şimdi ise o sitelerin hali ortada 10 50 100 kişi bakınız farkla nereden nereye ama elden bir şey gelmez her önüne gelen site açarsa ve 2. gün kapatırsa ortada ne kullanıcı kalır nede site isimleri bunun çaresi YOK

Bizi biz ilgilendirir başka siteler hakkında ki düşüncelerim ise farklı değildir. Herkes kendince huzurlu, mutlu, seviyeli bir zemin kurarak orada eğlenerek zaman dilimi geçirmek istiyorlar bunu da mazur görmemek lazım. Saygı ve sevgilerimle

Related article

 • Sesli Chat Bursa Sohbet
  04 09-2018
  Sesli Chat Bursa Sohbet

  SesliChat Bursa Sesli Chat Sitesi Bursa Sesli Chat Bursa SesliChat Bursa Odasi Sesli Chat Bursa Sitesi Sesli Bursa Bursa Sesli Chat Sohbet Bursa SesliChat sohbet Bursa Chat Odasi sohbet Degerli kullanicilarimiz sitemiz de yeni açilan Bursa SesliChat odamiza tüm...

  Read more...
 • 21 06-2018
  Seslikal mobil Chat

  SeslliKal Sesli Chat Sesli Kal Sesli SOHBET Seslikal.Com Mobil chat SeslikaL.Net Mobil SOhbet SesliKal.Org Kamerali Chat Değerli dostlar Sesli Kal mobil sisteme giriş için buradan bağlanabilirsiniz. Mobil SesliChat sistemlerinde ücretsiz ve online yararlanabileceğiniz bir uygulamadır. SesliKal Online Kullanıcılarına Daima Sesli Sohbet ve Sesli Chat hizmeti sunar. Bedava...

  Read more...
 • MobilHuzuR Yeni Chat girişi
  16 06-2018
  MobilHuzuR Yeni Chat girişi

  Merhaba arkadaşlar türkiye’nin en büyük ücretsiz sesli ve kameralı sohbet arkadaşlık sitesine hoşgeldiniz. Türkiyeden ve avrupada yaşayan www.mobilhuzur.com türklerin internet üzerindeki tek adresi MobilHuzur sitemizin sohbet odalarına sizlerde üye olmadan ücret ödemeden giriş yapabilir bu sayede güzel dostluklar arkadaşlıklar...

  Read more...

Leave comments

Your email address will not be published.