Sesli Sohbet Siteleri Arınıyor

Bedava Sohbet Odaları, Mobil Sohbet Cep telefonu uyumlu chat arayüzleri kullanışlı konuşma seçenekleri gerçek ve canlı kullanıcılardan oluşan chat sohbet siteleri.

ses
21 06-2018
Sesli Sohbet Siteleri Arınıyor

Eskiye nazaran artık günümüzde hile yolu ile yükselişte olan Sesli chat siteleri bir bir filtreye giriyor. Arama motorların devi olan Google‘a Teşekkür ederiz. Hile yapılarak ve kasılarak hak etmediği sıralamaya girmek için elinden gelen her şeyi yapanların sonu bu şekilde hüsran ile bitiyor. Sıralamada 1. gayesi ile yapılmış olan çalışmaları gayet iyi biliyorum. Bende aynısını yaparak sitemi kasa bilir, Gösteriş yapabilirdim ama benim asıl gayem kullanıcı Kitleme en güvenli, kalıcı, ileri görüşlü, Kaliteli bir platform oluşturmaktır.

Gelelim Sandbox’a düşmüş sitelere.. Bu gün Sesli chat kelimesi arama motorlarına yazıldığı zaman karşınıza çıkan sonuçları göz önünde bulundurursak şayet.. Bu Sesli sohbet platformlarında yeni olmayanlar bilirler. Karşınıza çıkan sonuçlar içler acısı olabilir aslında.. Daha 1 haftalık siteler gövde gösterisi yapıyorsa eğer.. Onların hakkı Filfreye girerek kaybolmalarıdır.

Seo Uzmanıyım diyerek milleti kandıran o insanlara söyleyecek söz bulamıyorum.. O çalışmalar karşılığında aldığınız ücreti nasıl helal olarak yiyeceksiniz bilemiyorum..!

Her neyse olanlar oldu Filtreye girenler çıkarılabilir elbet de ama bir şey unutmayınız ki.. Bir Adamın adı çıktığında o nasıl anılır ? Yada kötü bir çocuk ise hep o anısı ile anılır.. İşte bu siteler de böyledir. Bir kere adın çıkmış ise artık geri dönüşümü pek olumlu değildir.

En güzel isimler bu sanalda kaybolup gitti, nedeni ise hep bu sağlıksız çalışmalar yüzünden Kimi Toplist siteleri ekleyerek sitelerine fayda sağladığını sanırlar halbuki zarardan başka bir şey vermezler..

Yarar sağladığını inananlar zaten kendi bildiklerini okudukları için bu durumdalar. Sadece bununla kalmıyor.

İmleme ? İmlemenin ne olduğunu çoğumuz biliyoruz zaten bu gün webmaster forumlarında 5 TL  gibi bir fiyata 200 adet imleme yaptırıyorlar. Ucuz olduğunu görenler de hemen yaptırıyor. Peki bunun zararlarını biliyor mu acaba ?

5 Tl paket açan o kişi ile iletişime geçtim..  200 Adet İmleme olan listeyi rica ettim gönderdi inceledim.. İçlerinden 3 veya 4 adet doğru düzgün bir imleme sitesi diğerlerinin hiç bir manası yok.. Birde beni kandırmak için  ne kadar çok siteden destek alırsan o kadar dinamik olursun diyor.

Ben bir şey bilmiyormuşum gibi konuşması beni gerdi açıkçası..  İnsanları kandırmak güzel ve para kazanmak da güzel.. Ama en ideali doğru yoldan kazanmak ve o parayı da hakkı ile ailenle yemektir. Demiyorum şöyle böyle yapın diye ama yapmış olduğunuz çalışmaların sonucundaki riskleri de site sahiplerine iletin.. Olur da kabul etmezler veya ederler orası onlara kalmış bir durum..

Bu gün SEO programları adı altında yazılımlar çıktı. Yazılım içeriğinde forum tanıtım, Blog tanıtım, Wiki Backlink, Wois Backlink, İmleme, Ziyaretçi defteri, Profil Backlink, Dizin vesaire ne ararsan var..

Bu yazılımı kullananlar var elbet de ama onun dozunu kaçırmıyorlar ve sağlıklı bir şekilde siteye uygulanan çalışmaları sürdürüyorlar. Ama işi bilmeyenler bu yazılımları alarak hoppa oraya hoppa buraya har savurup harman savuruyorlar. Sonuç ne ? Hüsran…

Şimdi Sesli chat sitelerinde ömrüm gitti ne siteler gördüm ama bu son zamanlarda millet azmış durumda sitelerini Banlatmaya meraklılarmış gibi bir tavır sergiliyorlar.

Zaten Site sahipleri bunu düşünmez derler ki kullanıcı girsin, sitem en üstte dursun gerisi mühim değildir. İçerik yok, Çalışma sağlıklı yada sağlıksız, alınan backlinkler doğru yanlış bunlar pek de ilgi göstermiyor site sahiplerine.. Onların varları yokları sadece para vermek ve sitelerini hep en üstte olmasını sağlamak.

Bu Dün ve bu gün olmak üzere servetler yatıran insanlar görüyorum da acıyorum..  Neyse lafı fazla uzatmayacağım eğer sitesi Filtreye girmiş bundan sonra doğru düzgün ilerlemek isteyenlere yardımcı olacağım. Sitesini Filtreden çıkartacağım gerekirse çalışma bile yapacağım ama dediğim gibi sitesine gerçekten değer veren ve göz bebeği gibi bakanlar iletişime geçsin..

Skype Adresim; ferman-56

Related article

Leave comments

Your email address will not be published.